info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879

Návrh interiéru luxusního salónu krásy

Mladí podnikatelé, se záměrem otevřít si luxusní beauty salon v Praze, oslovili právě nás. Nový nebytový prostor je součástí velkého moderního komplexu, který nabízí nadstandardní služby svým uživatelům. I tento salon má splňovat tuto vizi.

Nezaměřujeme se pouze na design bytů, ale i nebytových prostor jako jsou kanceláře, školy, restaurace …..

Mladí podnikatelé, se záměrem otevřít si luxusní beauty salon v Praze, oslovili právě nás. Nový nebytový prostor je součástí velkého moderního komplexu, který nabízí nadstandardní služby svým uživatelům. I tento salon má splňovat tuto vizi.

Majitelka se na nás obrátila s požadavkem, co nejefektivněji využít daného prostoru pro veškeré služby, které by ráda v salonu provozovala.

Základní myšlenkou bylo spojit nároky nejen klientky, ale i daného prostoru, ergonomie a v neposlední řadě dostát také hygienickým požadavkům a normám.

Rozhodli jsme se, že hlavní dominantu prostoru bude tvořit recepce s navrženým logem a odpočinková zóna pro relaxaci, která příchozím klientům nabídne klidné posezení a oddych.

Pojícím prvkem celého prostoru je obložení stěn přírodní kamennou dýhou, která dodá nejen luxusní vzhled, ale vnese do městského života pocit svěžesti a klidu. S tímto materiálem se dále prolínají tmavě zelená s lehkou krémovou barvou na plochách nábytku. Veškeré vybavení bylo navrženo na míru a přizpůsobeno použitím odolných materiálů.

Prostor zaznamenal velmi radikální změnu dispozic. Návrh včetně připomínkování od konceptu po dokumentaci byl hotový do třech měsíců i s povolením daných úřadů. Postupně vzniklo několik variant řešení. Výsledek nabízí, jak praktické využití pro tuto provozovnu, tak i barevné sladění materiálů a funkční design, který si naši klienti nemohou vynachválit!

 

Další obrázky zveřejníme po dokončení realizace...

Kontaktní formulář

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.