Kompletní rekonstrukce bytu 2+1

Kompletní rekonstrukce bytu 2+1 v činžovním domě. V rámci dispozičních změn jsme zrealizovali zpřístupnění koupelny i z ložnice, což je stále častějším požadavkem našich klientů.


Kontaktujte nás
rekonstrukce-bytu-kuchyne-ke-3.jpg

Popis reference

  • Rozsah prací

    V rámci dispozičních změn jsme zrealizovali zpřístupnění koupelny i z ložnice. Dále naší rekonstrukcí prošly veškeré povrchy (stěny a podlahy) a také veškeré instalace včetně topení..

  • Co bylo fajn

    Prostor mezi kuchyní a obývacím pokojem byl vyřešen velkými posuvnými dveřmi, což umožňuje mnohem lépe využít tento velký prostor a celý interiér je vzdušnější.

  • A co ještě?

    Dále naší rekonstrukcí prošly veškeré povrchy (stěny a podlahy) a také veškeré instalace včetně topení. Součástí naší dodávky bylo také vybavení interiéru nábytkem na míru a novou moderní kuchyní.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Rezervujte si včas svůj termín

Naše kapacity jsou bohužel omezené, a to jak v přípravě zakázek, tak i ve vlastní realizaci projektů. A kvalitní příprava realizace je předpokladem pro hladký průběh a dobrý výsledek! Proto nám dejte o svých přáních vědět co nejdříve, abychom si vás mohli přidat do našich plánů a mohli se vám potom náležitě věnovat.

Využijte nyní možnost zaměření, konzultace a rozpočtu zdarma!

Přijedeme, poradíme a připravíme vám rámcový rozpočet zdarma.