Návrh interiéru luxusního salónu krásy

Mladí podnikatelé, se záměrem otevřít si luxusní beauty salon v Praze, oslovili právě nás.


Kontaktujte nás
cp_sk6-2.png

Popis reference

  • Co byl cíl?

    Majitelka se na nás obrátila s požadavkem, co nejefektivněji využít daného prostoru pro veškeré služby, které by ráda v salonu provozovala. Rozhodli jsme se, že hlavní dominantu prostoru bude tvořit recepce s navrženým logem a odpočinková zóna pro relaxaci, která příchozím klientům nabídne klidné posezení a oddych..

  • Koncepce řešení

    Pojícím prvkem celého prostoru je obložení stěn přírodní kamennou dýhou, která dodá nejen luxusní vzhled, ale vnese do městského života pocit svěžesti a klidu. S tímto materiálem se dále prolínají tmavě zelená s lehkou krémovou barvou na plochách nábytku. Veškeré vybavení bylo navrženo na míru a přizpůsobeno použitím odolných materiálů.

  • Průběh a výsledek

    Prostor zaznamenal radikální změnu dispozic. Návrh a připomínkování od konceptu po dokumentaci byl hotový do třech měsíců i s povolením daných úřadů. Postupně vzniklo několik variant řešení. Výsledek nabízí praktické využití pro tuto provozovnu i barevné sladění materiálů. Funkční design si naši klienti nemohou vynachválit!

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Rezervujte si včas svůj termín

Naše kapacity jsou bohužel omezené, a to jak v přípravě zakázek, tak i ve vlastní realizaci projektů. A kvalitní příprava realizace je předpokladem pro hladký průběh a dobrý výsledek! Proto nám dejte o svých přáních vědět co nejdříve, abychom si vás mohli přidat do našich plánů a mohli se vám potom náležitě věnovat.

Využijte nyní možnost zaměření, konzultace a rozpočtu zdarma!

Přijedeme, poradíme a připravíme vám rámcový rozpočet zdarma.