Proměna interiéru salónu krásy

Proměna prodejny na luxusní beauty salon v Praze. Celá proměna byla realizována od návrhu, přes rekonstrukci prostor, až po kompletní zařízení salónu.


Kontaktujte nás
img_7473.jpg

Popis reference

  • Rozsah prací

    Součástí naší dodávky byl návrh interiéru, kompletní relizace stavebních prací, výroba nabytku na míru, dodávka kosmetických a kadeřnických "židliček, stolečků, lehátek a dalších sarapatiček" a samozřejmě kompletace celého interiéru..

  • Koncepce řešení

    Prostor zaznamenal velmi radikální změnu dispozic. Návrh včetně připomínkování od konceptu po dokumentaci byl hotový do třech měsíců i s povolením daných úřadů. Postupně vzniklo několik variant řešení.

  • Výsledek

    Celá realizace proběhla plně ke spokojenosti našich klientů a i my sami máme z výsledku velmi dobrý pocit! Veříme, že se v prostorách bude líbit také budoucím zákazníkům a zákaznicím tohoto salónu.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Rezervujte si včas svůj termín

Naše kapacity jsou bohužel omezené, a to jak v přípravě zakázek, tak i ve vlastní realizaci projektů. A kvalitní příprava realizace je předpokladem pro hladký průběh a dobrý výsledek! Proto nám dejte o svých přáních vědět co nejdříve, abychom si vás mohli přidat do našich plánů a mohli se vám potom náležitě věnovat.

Využijte nyní možnost zaměření, konzultace a rozpočtu zdarma!

Přijedeme, poradíme a připravíme vám rámcový rozpočet zdarma.