Milujeme interiéry

Chceme, aby se lidé v interiéru od nás cítili dobře a  děláme pro to maximum! Vymyslíme, navrhneme a zrealizujeme proměnu vašeho interiéru. 

Kontaktujte nás
80f3ec_32031524d11a43f1af26519a2500d735_mv2.jpg

Jak jsme se vyvíjeli?

  • Začátek byly jádra a koupelny

    Začínali jsme v roce 2009. Nejdříve jsme jako hodně firem dělali renovace bytových jader a koupelen.

  • Potom přibyl design

    Potom jsme k tomu přidali design a vizualizace a začali jsme se více věnovat komplexním projektům celých interiérů.

  • A teď děláme interiéry na klíč

    Přibyla výroba kuchyní a nábytku. 5 let se věnujeme už jen rekonstrukci bytů a celkové realizaci interiérů na klíč.

Zdeněk Nový

Svět interiérů buduji už více než 12 let. Na cestě od umění něco postavit k vedení úspěšné firmy, jsem se musel hodně věcí naučit. Byla to zajímavá škola, která mi toho opravdu hodně dala. A to všechno vám teď dávám k dispozici, abychom vám pomohli realizovat vaše sny.

Zdeněk Nový

Zdeněk Nový - mám to na starost

Radim Donáth

Baví mě navrhnovat interiéry a jejich vybavení, ze kterých budou naši klienti nadšení. Nejzajímavější je pro mě výzva prázdného prostoru pro život s představou klienta, reálnými možnostmi a postupné tvoření něčeho důležitého.

Radim Donath

Radim Donath - vymýšlím a navrhuji

Adam Nový

Ke stavebnictví jsem měl  díky tátovi blízko odmalička, často jsem mu i pomáhal. Baví mě také koordinace a realizace zakázek, když to vše hezky roste pod rukama. Takže jsem nakonec zakotvil u táty, kde toto všechno mohu skloubit dohromady.

Adam Nový

Adam Nový - pohlídám vaši zakázku

Milan Vašek

Ve stavebnictví dělám celý život a pořád mě baví, když vidím, co se nám zase podařilo udělat . Teď jsem rád, že mohu ve Světě interiérů své zkušenosti zúročit a podílet se na realizaci projektů, které vám dělají radost.

Milan Vašek

Milan Vašek - stavař srdcem i duší

Využijte nyní možnost zaměření, konzultace a rozpočtu zadarma!

Přijedeme, poradíme a připravíme vám rámcový rozpočet zdarma.

Naši spokojení zákazníci

„Jsem náročný klient a toto nebyla moje první rekonstrukce bytu. Výsledek naší spolupráce při kompletní rekonstrukci bytu je velmi pozitivně hodnocen i naším okolím. Spokojen jsem byl nadmíru s jednáním a řešením změna a drobných reklamací během stavby. Po jejím převzetí se až dosud (2 roky) nevyskytla žádná závada, kterou by bylo třeba řešit! Prostor ke zlepšení vidím v organizaci jednotlivých kroků realizace. Za sebe mohu doporučit tuto firmu k realizaci.“