info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879

Útulná koupelna v podkroví

Pokud sníte o koupelně s přírodními prvky, nejčastěji se dřevem, nemusíte se příliš omezovat, výběr těchto materiálů je v současnosti na trhu dostatek. Vždy jde ale o to, aby se jednotlivé prvky skloubily dle daných možností a představ, jako celek ve Vašem interiéru.

Koupelna v podkroví

Byla to první část v nově postaveném řadovém domku, kterou chtěly paní Dana a její již dospělá dcera v interiéru vyřešit.

Obě velmi často navštěvují různá zajímavá místa po světě, díky své práci a tak chtěly skloubit praktično, prostor se skosenou střechou a prvky, které si oblíbily na svých cestách.

„Inspirace přírodou + moderní materiály“

Obě milují přírodní styl a praktická řešení. Použití tmavšího dřeva, přírodních bílých oblázků, kombinace lesku a matu v přírodních odstínech, bylo předurčeno ke spokojenosti budoucích majitelek.

Střešní okno přímo nad volně stojící prostornou vanou jim, jak dnes říkají, nahrazuje denní pracovní kolotoč a užívají si radostné rituály, na které se těší každý den.

A toto je krásný pocit i pro mne, kdy klienti jsou maximálně spokojeni a mohou si užívat příjemných domácích prostor.

 

Pokud sníte o koupelně s přírodními prvky, nejčastěji se dřevem, nemusíte se příliš omezovat, výběr těchto materiálů je v současnosti na trhu dostatek. Vždy jde ale o to, aby se jednotlivé prvky skloubily dle daných možností a představ, jako celek ve Vašem interiéru.

Kontaktní formulář

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.