info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879
rekonstrukce maleho bytu

Maličký byt aneb vše v jednom pokoji

Kompletní rekonstrukce bytových prostor s cílem vytvořit tři mini byty k pronájmu. Do malého prostoru bylo nutné vměstnat vše, co je k životu zapotřebí. Podívejte se, jak se nám to povedlo.

Cílem realizace byla kompletní rekonstrukce bytových prostor s cílem vytvořit tři mini byty k pronájmu. Do malého prostoru bylo nutné vměstnat vše, co je k životu zapotřebí.

Nelehkým úkolem bylo vměstnat do prostoru několiky málo desítek m2 vše potřebné k plnohodnotnému životu. Tedy od základních věcí jako je prostor pro malou koupelnu a WC, přes kuchyň a prostor pro spaní, až po úložné prostory. Vyřešit všechny tyto problémy se ale podařilo panu architektovi Janáčkovi k plné spokojenosti klientů. Velkou výhodou byly vysoké stropy, které celé řešení umožnili. Bez využití těchto stropů by bylo řešení o mnoho složitější.

No a potom už se to pouze muselo realizovat, což také nebylo úplně jednoduché.

Součástí naší dodávky byla kompletní relizace stavebních prací, výroba veškerého nábytku a kuchyně na míru a samozřejmě kompletace celého interiéru.

Celkovou plochu bytu zatím zámerně nebudeme zveřejňovat, protože se ji budete na našem Facebooku snažit uhodnout..:-)

Cíle celé realizace se podařilo  splnit ke spokojenosti našich klientů a i my sami máme z výsledku velmi dobrý pocit! Je to další skvělá zkušenost a i trochu poučení v tom, co všechno se může do malého prostoru vejít. Musíme se přiznat, že na začátku jsme měli trochu strach z toho, jak se to vše podaří, aly výsledek stál za to!

Kontaktní formulář

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.