info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879
Promena salonu krasy

Proměna interiéru salónu krásy

Proměna prodejny na luxusní beauty salon v Praze. Nový nebytový prostor je součástí velkého moderního komplexu, který nabízí nadstandardní služby svým uživatelům. Celá proměna byla realizována od návrhu, přes rekonstrukci prostor, až po kompletní zařízení salónu.

Proměna prodejny na luxusní beauty salon v Praze.

Nový nebytový prostor je součástí velkého moderního komplexu, který nabízí nadstandardní služby svým uživatelům. Celá proměna byla realizována od návrhu, přes rekonstrukci prostor, až po kompletní zařízení salónu..

Majitelé se na nás obrátili s požadavkem na kompletní realizaci interiéru pro nový salón krásy.

Jelikož se sami potřebovali plně věnovat svým obchodním aktivitám, svěřili celou realizaci od projektu až po vybavení naší firmě.

Součástí naší dodávky byl návrh interiéru, kompletní relizace stavebních prací, výroba nabytku na míru, dodávka kosmetických a kadeřnických "židliček, stolečků, lehátek a dalších sarapatiček" a samozřejmě kompletace celého interiéru.

Prostor zaznamenal velmi radikální změnu dispozic. Návrh včetně připomínkování od konceptu po dokumentaci byl hotový do třech měsíců i s povolením daných úřadů. Postupně vzniklo několik variant řešení. Výsledek nabízí, jak praktické využití pro tuto provozovnu, tak i barevné sladění materiálů a funkční design, který si naši klienti nemohou vynachválit!

Celá realizace proběhla plně ke spokojenosti našich klientů a i my sami máme z výsledku velmi dobrý pocit! Veříme, že se  v prostorách bude líbit také budoucím zákazníkům a zákaznicím tohoto salónu.

Kontaktní formulář

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.