info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879

Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Při této zakázce bylo hlavní myšlenkou propojit prostor v jeden navazující celek, jak materiály, tak i barevnými kombinacemi, které měli majitelé bytu na výběr a mohli se rozhodnout, která z barevných variant je jim nejbližší.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Novostavby mají v dnešní době jedno společné: kuchyň a obývací pokoj v nich tvoří jeden celek.

Pan Pavel s manželkou Evou nás oslovili právě s tímto, pro ně problémem, jak vyřešit celkové pojetí s kompletním vybavením.

Při této zakázce bylo hlavní myšlenkou propojit prostor v jeden navazující celek, jak materiály, tak i barevnými kombinacemi, které měli majitelé bytu na výběr a mohli se rozhodnout, která z barevných variant je jim nejbližší.

Prostory přizpůsobujeme určitým trendům a moderním technologiím, ale máme i kusy nábytku (v tomto konkrétním případě stůl a židle), kterých se nechceme vzdát pouze proto, že se stěhujeme. Jsou to naše „srdeční záležitosti“, ale bojíme se kombinovat různé styly. Naopak, působí velmi krásným dojmem, pokud se dopředu promyšleně pracuje se všemi komponenty v určeném prostoru.

Obývací pokoj je opticky oddělen funkčním dekoračním prvkem od jídelní a kuchyňské části. Naopak stropní osvětlení je stejné nad jídelním stolem i konferenčním stolkem, pouze se liší velikostí.

Aby nevzniklo narušení linie kuchyňské linky, vchodové dveře do dalšího pokoje, byly umístěny ve stejné vzdálenosti od zdi, jako spodní skříňky kuchyňské linky.

 

Celá místnost je maximálně využita dle požadavků obou manželů. Působí vzdušně a jednotně.

Kontaktní formulář

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.