info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879

Návrh prostoru interiéru obývací pokoje spojeného s kuchyní

Nádherné místo nad Slapskou přehradou si manželé zamilovali už dříve, když sem jezdili za rodiči manželky. Ihned využili neodolatelné možnosti zde koupit pozemek a postavit rodinný domek, který odpovídá jejich představám. Oba již dlouho toužili po vlastním domě, ale hlavním impulzem pro změnu byla snaha bydlet i s dětmi mimo město a mít své zázemí, kde mohou nerušeně žít a věnovat se své práci.

Nádherné místo nad Slapskou přehradou si manželé zamilovali už dříve, když sem jezdili za rodiči manželky.

Ihned využili neodolatelné možnosti zde koupit pozemek a postavit rodinný domek, který odpovídá jejich představám.

Oba již dlouho toužili po vlastním domě, ale hlavním impulzem pro změnu byla snaha bydlet i s dětmi mimo město a mít své zázemí, kde mohou nerušeně žít a věnovat se své práci.

Pokud jde o interiér, měli manželé představu nekontrastního celku v přírodních barvách s možností akcentu jemné pastelové barvy.

Řešili jsme několik dispozičních variant, které spojovaly společný prostor kuchyňské linky s ostrůvkem, velkým jídelním stolem, krbem a odpočinkovým prostorem.

Kuchyň je zhotovena na míru, podle návrhu a dispozic. Je praktická a majitelka moc oceňuje, že odtud vidí nejen do celého prostoru velké místnosti, ale i do zahrady, a má kontakt s rodinou.

„Vše sem příjemně zapadá, a rozhodně máme pocit soudržnosti“

Za velice důležitou součást interiéru pokládá doplňky, které nejen podle ní vdechnou duši jejich novému bydlení.

Kontaktní formulář

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.