info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879

15 m2 pro dva kluky

Design dětských, či studentských pokojů je vždy výzvou, ještě větší výzvou je však, když máte pokoj pro děti dvě na 15 m2. V tomto případě bylo rozhodující i slovo a přání „dětí“. Klukům je 10 a 15 let, každý už je jinak vyhraněný a má své zájmy a koníčky.

„15 m2 pro dva kluky“

 

Design dětských, či studentských pokojů je vždy výzvou, ještě větší výzvou je však, když máte pokoj pro děti dvě na 15 m2.

S touto prosbou se na nás obrátila i paní Ivana.

V tomto případě bylo rozhodující i slovo a přání „dětí“. Klukům je 10 a 15 let, každý už je jinak vyhraněný a má své zájmy a koníčky.

Po vyposlechnutí jejich přání a potřeb jsem se pustila do vizualizací prostoru – „dětského pokoje“.

Oblíbenou volbou v menších místnostech jsou patrové postele. Ráda však pracuji i s variantou výsuvů z pod pódia, kdy je horní prostor variabilní pro různá využití. Nakonec byla vybrána varianta samostatných postelí s dělícím barevně výrazným prvkem i na úkor prostoru, který se tím opticky dělí, avšak stále propouští dostatek světla.

Důležité byly i úložné prostory (vestavné skříně), které jsem umístila do stávající niky a místo na vystavování trofejí z různých sportovních turnajů.

Kluci snad nejvíce uvítali netradiční řešení ve spodní části skříně, kde je umístěna pružná síť na rychlé „ukládání“ oblečení, které trápilo hlavně maminku.

 

Spokojenost na obou stranách, tak co víc si jako autorka mohu přát.

Kontaktní formulář

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.