info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879
Produkty a služby

Reference

Reference jednotlivých klientů včetně ukázek komentovaných prací. Najdete zde jak
komplexní rekonstrukce bytů a půdních vestaveb, tak i realizace jednotlivých částí
interiérů jako jsou koupelny nebo kuchyně.

Návrh interiérů pro velký rezidenční projekt

Návrh řešení interiérů pro velký připravovaný projekt byla jedna z našich nejzajímavějších zakázek o oblasti designu. Nejednalo se pouze o vytvoření jednotlivých návrhů ale šlo také o návrh celého konceptu různých typů interiérů pro různé cílové skupiny.

Zobrazit detail

Návrh a realizace kuchyně

Náš výrobce opětně nezklamal. Předností nové kuchyně se stala kvalita zpracování, tak použité materiály, praktické vybavení skříněk i posuvné systémy.

Zobrazit detail

Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Při této zakázce bylo hlavní myšlenkou propojit prostor v jeden navazující celek, jak materiály, tak i barevnými kombinacemi, které měli majitelé bytu na výběr a mohli se rozhodnout, která z barevných variant je jim nejbližší.

Zobrazit detail

Útulná koupelna v podkroví

Pokud sníte o koupelně s přírodními prvky, nejčastěji se dřevem, nemusíte se příliš omezovat, výběr těchto materiálů je v současnosti na trhu dostatek. Vždy jde ale o to, aby se jednotlivé prvky skloubily dle daných možností a představ, jako celek ve Vašem interiéru.

Zobrazit detail

Proměna interiéru salónu krásy

Promena salonu krasy

Proměna prodejny na luxusní beauty salon v Praze. Nový nebytový prostor je součástí velkého moderního komplexu, který nabízí nadstandardní služby svým uživatelům. Celá proměna byla realizována od návrhu, přes rekonstrukci prostor, až po kompletní zařízení salónu.

Zobrazit detail

15 m2 pro dva kluky

Design dětských, či studentských pokojů je vždy výzvou, ještě větší výzvou je však, když máte pokoj pro děti dvě na 15 m2. V tomto případě bylo rozhodující i slovo a přání „dětí“. Klukům je 10 a 15 let, každý už je jinak vyhraněný a má své zájmy a koníčky.

Zobrazit detail

Maličký byt aneb vše v jednom pokoji

rekonstrukce maleho bytu

Kompletní rekonstrukce bytových prostor s cílem vytvořit tři mini byty k pronájmu. Do malého prostoru bylo nutné vměstnat vše, co je k životu zapotřebí. Podívejte se, jak se nám to povedlo.

Zobrazit detail

Návrh interiéru luxusního salónu krásy

Mladí podnikatelé, se záměrem otevřít si luxusní beauty salon v Praze, oslovili právě nás. Nový nebytový prostor je součástí velkého moderního komplexu, který nabízí nadstandardní služby svým uživatelům. I tento salon má splňovat tuto vizi.

Zobrazit detail

Kompletní změna interiéru v činžovním domě

Náš klient po nabytí starší nemovitosti v činžovním domě požadoval kompletní změnu interiéru. Cílem bylo vytvořit nový moderní interiér včetně použití moderních materiálů a vybavení. Rekonstrukcí prošlo prakticky úplně všechno.

Zobrazit detail

Kompletní rekonstrukce bytu 2+1

Kompletní rekonstrukce bytu 2+1 v činžovním domě. V rámci dispozičních změn jsme zrealizovali zpřístupnění koupelny i z ložnice, což je stále častějším požadavkem našich klientů. Dále naší rekonstrukcí prošly veškeré povrchy (stěny a podlahy) a také veškeré instalace včetně topení.

Zobrazit detail

Návrh interiéru v novostavbě

Cílem návrhu bylo vhodně vyřešit obývací pokoj spojený s kuchyní. Jelikož dané dispozice nejsou úplně ideální, bylo zapotřebí vytvořit několik variant řešení, které budou minimalizovat negativa dané dispozicí interiéru a zároveň umožní plnohodnotně využít prostor.

Zobrazit detail

Nová kuchyň a obývák v paneláku

Mladá rodina chtěla změnit obytný interiér panelového bytu. Hlavním cílem bylo vytvořit velký prostor pro společné činnosti, především tedy spojit kuchyň s obývacím pokojem.

Zobrazit detail

Venkovský interiér a nová kuchyně

Požadavkem klienta byla komplexní realizace nové kuchyně v rekreačním objektu. Vzhledem k typu objektu bylo nutné zachovat venkovský vzhled interiéru, což se nám úspěšně podařilo i s použitím moderních materiálů. Byla odstraněna stará kuchyňská linka, provedli jsme kompletní přípravu na připojení nové kuchyně a následně jsme dodali a namontovali novou kuchyňskou linku.

Zobrazit detail

Návrh prostoru interiéru obývací pokoje spojeného s kuchyní

Nádherné místo nad Slapskou přehradou si manželé zamilovali už dříve, když sem jezdili za rodiči manželky. Ihned využili neodolatelné možnosti zde koupit pozemek a postavit rodinný domek, který odpovídá jejich představám. Oba již dlouho toužili po vlastním domě, ale hlavním impulzem pro změnu byla snaha bydlet i s dětmi mimo město a mít své zázemí, kde mohou nerušeně žít a věnovat se své práci.

Zobrazit detail

Rekonstrukce nového bytového jádra v paneláku

Tato rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě měla primárně za cíle zlepšit přístup a možnosti užívání koupelny a WC pro hendikepovaného člena rodiny. Původní vana byla nově nahrazena sprchovým koutem s lepším přístupem a celé řešení bylo doplněno madly a sklapovacím sedátkem pro co nejsnazší používání celého zařízení.

Zobrazit detail

Celková rekonstrukce koupelny a WC.

Celková rekonstrukce koupelny a WC, kde hlavním cílem bylo zefektivnit a zjednodušit používaní těchto místností pro celou rodinu. Původní prostor byl zvětšen dispoziční změnou příček a došlo k odstranění vany. Nová koupelna je oddělené od WC a díky sprchovému koutu a velkému umyvadlu umožňuje celkově výrazně efektivnější využití celého prostoru.

Zobrazit detail

Rekonstrukce bytu 4+1

Rekonstrukce bytu v panelovém domě

Rekonstrukce bytu 4+1 provedená na klíč. Rekonstrukce obsahovala kompletní elektroinstalace, povrchové úpravy zdiva a stěn, podlahy,sádrokartonové stropy, nové bytové jádro a kuchyň.

Zobrazit detail

Rekonstrukce rodinného domu

Rekonstrukce rodinného domu

Rekonstrukce rodinného domu. Rekonstrukce obsahovala zhotovení tepelné izolace podlah, podlahové topení, kompletní elektroinstalace, povrchové úpravy zdiva a stěn, podlahy, sádrokartonové stropy, rekonstrukci krbových kamen, zateplení a výstavba podkroví.

Zobrazit detail