info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879
Plánování rekonstrukce koupelny

Na co myslet při plánování rekonstrukce koupelny

 

Koupelna je velmi důležitou součástí každé domácnosti. Současná moderní koupelna musí být především praktická a musí poskytovat optimální řešení a prostor pro všechno, co od ní očekáváme. Ačkoliv funkce koupelny jakožto místa pro očistu těla je společná nám všem, další představy se mohou diametrálně lišit - každý máme očekávání přece jen trochu jiná. Přesto lze obecně říci, že moderní koupelna by měla být rozumným kompromisem mezi praktičností a designem.

Zároveň si je však zapotřebí uvědomit, že ne každá, na první pohled nejdříve "úžasná" koupelna, nám musí v konečném důsledku vyhovovat a naplňovat naše očekávání a zejména potřeby. Aneb - při plánování koupelny je důležité zvážit, k čemu chceme, aby nám sloužila. Je nutné vzít v úvahu např. kolik osob jí bude využívat, zda bude sloužit jen pro rychlou hygienu či zda se má stát místem odpočinku a relaxace.

Velkou roli samozřejmě hraje i velikost prostoru, který máme pro koupelnu k dispozici, a samozřejmě finance. Pokud však zrovna neplánujeme budovat antické lázně, nemusí být otázka velikosti daného prostoru až tak zásadní. V dnešní době se na trhu vyskytuje bezpočet "chytrých" řešení a produktů, které dokáží i z místnůstky o pár metrech čtverečních vykouzlit praktickou a vzdušnou koupelnu.

 

Odborný konzultant a 3D vizualizace - pomocníci nad zlato

Koupelna s Vámi bude v domácnosti mnoho dalších let a je nutné podle toho i přistupovat k výběru vany nebo sprchové koutu a návrhu celkového řešení. Ze všech těchto důvodů je nutné přistupovat k návrhu a realizaci koupelny velmi odpovědně. Jelikož variant, jak skloubit Vaše představy a potřeby s technickými možnostmi daných prostor je obrovské množství - ovšem tím spíše je pro laika problematické poskládat koupelnu alespoň jakžtakž prakticky a funkčně.

Je téměř nemožné se bez odborných znalostí v záplavě všech produktů a nabídek zorientovat tak, abyste  Vám nehrozilo šlápnutí do slepé uličky. Realizace koupelny obnáší spoustu úkonů, přizdívání, zarovnávání stěn apod. a přestože se Vám ze začátku mohlo zdát, že Vámi vybraná rohová vana se do dané místnosti bez problémů vejde, nakonec zjistíte, že kvůli tomuhle tady a tomuhle támhle... se do koupelny vůbec nevejde a Vám zbudou jen oči pro pláč.

Pokud vážně přemýšlíte o rekonstrukci a realizaci nové koupelny, určitě ničemu neuškodí domluvit si nezávaznou schůzku s naším odborníkem - uvidíte, že se Vám během deseti minut vyjasní to, nad čím jste hloubali celé dny. Následně už záleží jen na Vás, jak aktivně se do problematiky skládání "koupelny skutečně Vám na míru" vrhnete - zda naše specialisty využijete jen občas, v rámci vyvarování se slepých uliček, či zda jim přenecháte iniciativu a vyberete si svou koupelnu snů z několika jimi vypracovaných návrhů (3D vizualizací). S ohledem na Vaše požadavky a na technické možnosti daného prostoru Vám každopádně náš odborník pomůže navrhnout to skutečně nejlepší možné řešení.

 

Zajistíme kompletní realizaci přestavby či rekonstrukce koupelny

Našim klientům  zajišťujeme nejen návrhy koupelen. Po finálním výběru návrhu zajistíme realizaci koupelny včetně veškerých instalací, zaopatření spotřebičů a jejich montáže a konečně kompletního uvedení koupelny do provozu.

 

Tohle by Vás ještě mohlo zajímat:

Zavolejte nám na 608 337 879 nebo vyplňte náš kontaktní formulář níže

  • Pokud potřebujete pouze s něčím pomoci a poradit, neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro Vás!

Kontaktní formulář

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.