info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879
Produkty a služby

Časté dotazy

Zde si můžete přečíst odpovědi na dotazy, které nejčastěji slýcháme z úst našich klientů.
Pokud zde odpověď na Vaši otázku nenajdete, neváhejte nás kontaktovat!


Jak nejjednodušeji začít?

Jednodušší už to být nemůže! Zavolejte zadarmo na naší zákaznickou Zelenou linku a domluvte si návštěvu technika u Vás doma nebo zadejte Váš požadavek do našeho kontaktního formuláře a my Vás budeme sami kontaktovat.

Je návštěva technika a předběžná cenová kalkulace nezávazná?

Rádi Vás navštívíme a vypracujeme předběžnou cenovou kalkulaci a to vše zdarma a bez jakýchkoliv závazků!

Je možné plánovat návštěvy technika na večer nebo na víkend?

Ano, po dohodě s Vámi se plně přizpůsobíme Vašemu času!

Je nutné stavební povolení pro rekonstrukci bytového interiéru?

Na tuto otázku nejde jednoznačně odpovědět. Vždy je potřeba nutnost stavebního povolení konzultovat s naším technikem. Pokud nedochází k zásahu do nosných zdí nebo k výrazným změnám v dispozicích bytu, není ve většině případů stavební povolení nutné a postačí pouze ohlášení stavby. Při zásadnějších změnách bývá stavební povolení nutné a je vydáváno příslušným stavebním úřadem.

Je nutná kolaudace?

Pokud rekonstrukce podléhá pouze ohlašovací povinnosti, není kolaudace nutná. Pokud je zapotřebí stavebního povolení, je nutné provést kolaudaci, tuto potom provádí příslušný stavební úřad.

Je možné obývat byt po dobu rekonstrukce?

Na tuto otázku nejde jednoznačně odpovědět. Vždy je nutné tuto otázku konzultovat s naším technikem, ale záleží především na typu a konkrétním plánu prací.

Zajišťujete komplexní dodávku, včetně odvozu odpadu, zajištění a dopravy materiálu a konečného úklidu?

Ano, zajišťujeme vždy komplexní dodávku, včetně veškerých souvisejících prací a činností. Samozřejmostí je pro nás i konečný úklid, takže ihned po našem odchodu je možné začít byt používat bez dalšího dlouhého úklidu po řemeslnících.

Zajišťujete průběžný úklid společných prostor?

Ano, zajišťujeme i průběžný úklid případných společných prostor, chodeb a výtahů tak, abychom co nejméně obtěžovali Vaše spolubydlící.

Jaká je průměrná doba trvání rekonstrukce?

V průměru se délka prací pohybuje přibližně okolo 10 dní, ale vždy záleží na rozsahu konkrétních prací. Přesný harmonogram je vždy dodán před zahájením prací.

Naším hlavním cílem je především kvalita dodávaného řešení, proto Vám nikdy nebudeme slibovat termíny, které by mohly mít na kvalitu negativní dopad. Zároveň Vám také nebudeme slibovat šibeniční termíny, které potom budeme posouvat a jejichž nedodržení Vám potom může způsobit další nemalé potíže. Naopak naší zásadou je vždy dodržet dohody s naším zákazníkem.

Jste plátci DPH a jak je DPH vysoké?

Ano, jsme plátci DPH. DPH je v současné době 15 nebo 21%. Záleží především na tom, zda je nemovitost určena pro trvalé bydlení a potom také na její velikosti.