info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879
Svet interieru

O nás

Svět interiérů s.r.o. je ryze česká firma působící především v Praze a ve středních Čechách. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti realizací a rekonstrukcí bytových i komerčních interiérů. Jsme specialisté na komplexní řešení na klíč. Dokážeme poradit a společně s klientem vymyslet optimální řešení každé situace. Postaráme se o návrh či vizualizaci a samozřejmě kompletní realizaci celého řešení. Vždy se řídíme baťovským "náš zákazník, náš pán"!


Naše společnost působí především v oblasti Prahy a Středních Čech, ale postupně se snažíme rozšiřovat naše aktivity na celé území České Republiky.

Jsme specialisté na zakázky v oblasti rekonstrukcí interiérů. Dokážeme zpracovat realizaci
rekonstrukce bytu i komerčního prostoru od návrhu, přes vlastní stavební práce nebo vybavení interiéru nábytkem i doplňky. Dokončovací práce, úklid i následný servis jsou samozřejmostí.

Zajišťujeme především rekonstrukce bytových jader a koupelen, realizace kuchyní, kompletní rekonstrukce bytů nebo realizace půdních bytů, realizace či rekonstrukce komerčních interiérů jako jsou například kanceláře a úřady, obchody a showroomy, restaurace, bary a další stravovací zařízení, ubytovací zařízení, prostory ve školách a zdravotních čí sportovních zařízeních.

"Základním mottem Světa interiérů je být našim zákazníkům skutečným partnerem, který jim pomáhá hledat optimální řešení. Klíčové je pro nás dodržování základních parametrů zakázky, kterými jsou termín, cena, vysoká kvalita a především dlouhodobá spokojenost našich zákazníků se službami, které poskytujeme.

Náš hlavní cíl je právě spokojenost našich zákazníků. Vždy chceme být pro naše klienty jednoznačnou volbou číslo 1 pro další zakázky. Spokojenost klientů je pro nás pokaždé tou nejlepší vizitkou a nejvyšším oceněním dobře odvedené práce!

Lidé, co s námi spolupracovali, velmi oceňují náš férový přístup a otevřenou komunikaci. Naše práce nás prostě baví a vždy je nám potěšením pomáhat plnit sny našich zákazníků! S námi máte usnadněnou volbu, splňte si s námi Váš sen."


Těším se na společnou spolupráci!

 

Jan Silber

Ředitel společnosti