info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879

Fotovoltaika a fototermika - solární systémy a solární panely


 

Řešení zelené energie na klíč - ve spolupráci s naším partnerem CSE (www.csenergie.cz) realizujeme dodávky a instalace špičkových solárních systémů. Rádi pro Vás zrealizujeme instalaci a připojení jak samotného solárního panelu, tak kompletního solárního systému, kdy solární kolektory (panely) slouží pro ohřev teplé užitkové vody

Solární vakuové kolektory RoL - kolektory s vakuovými trubicemi

Solární panely, kolektory a systémy - Svět InteriérůAž 30 vakuových trubic z borosilikátového skla se speciálním absorbčním povrchem a technologií přenosu tepla "Heat pipe". RoL 30 s více než dvojnásobným objemem kondenzační hlavice umožňuje ještě efektivnější přenos tepla. Díky kvalitním materiálům dochází k minimalizaci tepelných ztrát. Rám ze slitin hliníku zabezpečuje maximální tuhost a odolnost.

Sluneční záření je nejstarší palivo jaké lidstvo a planeta Země zná. Je proto logické, že se v dnešní době vysokých a stále rostoucích cen energií upírá taková pozornost právě na tento nevyčerpatelný a bezplatný zdroj.

Naše kolektory RoL Vás na období min. 25let osvobodí od neustálého zdražování energií, jelikož dokáží maximalizovat zisk z dopadajícího slunečního záření.

Solární soustavy SoL - kompletní sestava pro ohřev teplé užitkové vody

Pro lepší výběr jsme připravili kompletní sestavy podle počtu obyvatel v domácnosti. K dispozici tak dostanete kompletní řešení, které Vám umožní výsoké úspory za ohřev na více než 20 let. Velkou výhodou u instalací v rodinných domech je i rychlost veškerých prací, které ve většině případů nepřesáhnou dva dny.

  • vše potřebné pro Vaši soběstačnost v 1 balení!
  • maximální výkon bez kompormisů po celý rok
  • dlouhotrvající výkon bez velkých nákladů
  • výjimečný komfort a péče o naše zákazníky

Solární panely, kolektory a systémy - Svět InteriérůNapř. 30ti trubicový solární kolektor umožní 4členné náročné domácnosti úsporu až 65% za ohřev TUV. Kvalitní 300 litrový zásobník OKC 300 NTRR z DZ Dražice se dvěma výměníky a přímo na něm integrovanou čerpadlovou skupinou Oventrop s řídící jednotkou s digitálním displejem. Topná jednotka TJ G 6/4" o výkonu 2 kW pro dohřev a ostatní nutné komponenty pro bezobsluhový provoz.

Solární kolektory RoL

Solární kolektory RoL

Solární sestavy SoL

Solární systém SoL

Ceník produktů

Fotovoltaika - ceník