info@svetinterieru.cz Kontaktní fomulář ZAVOLEJTE NÁM NA 608 337 879

Pokojík pro miminko

Začneme od úplného začátku. Nejkrásnější období rodinného života nerozlučně patří narození miminka a s jeho příchodem je spojeno první zařizování interiéru dětského pokoje.

Mnozí rodiče před narozením miminka pořizují „jen“ dětskou postýlku pro umístění většinou do ložnice. Pokud ale máme dostatek prostoru, můžeme miminku zařídit jeho první pokoj podle našich představ a nároků.

Dominujícím prvkem je jednoznačně postýlka, kde bychom měli dbát především na bezpečnost, kvalitu a nezávadnost materiálů, z kterých je vyrobena. Druhů a možností je dnes nepřeberné množství. Proto se zaměřme hlavně na funkčnost – nastavitelný rošt, kvalitní matrace, posuvné bočnice, úložný prostor a stabilitu. V neposlední řadě jde také o barevnost a design. Je to jen na nás, na naší fantazii, na našich možnostech prostorových a samozřejmě finančních.

Dalším nezbytným kusem nábytku, je přebalovací pult, kdy po určitém období můžeme sundat horní desku a může nadále sloužit, například jako komoda. Někteří určitě uvítají i pohodlné křeslo či sofa, ve kterém mohou miminko krmit či uspávat.

Mnozí z nás jsou pověrčiví pořizovat pro miminko cokoliv, dříve než se narodí.

Denisa s Jirkou tento „problém“ určitě neměli. Rozhodli se mě oslovit s prosbou zařídit dětský pokoj již v očekávání. Měli jsme tedy dostatek času a klidu rozvrhnout veškeré vybavení a barevnost, tak aby se jim vše líbilo. Úkolem bylo zařídit pokojík od podlahy ke stropu. Po několika návrzích a osobních návštěvách u tohoto úžasného páru jsme měli jasno. To co přitáhlo na první pohled pozornost jich obou, byla právě barevnost. Netradiční odstín v hřejivé atmosféře norského šedého dubu bylo pro náš mladý pár jednoznačně rozhodující.

A Vy se teď můžete podívat, zda tento pokojík by se líbil i Vám.

Návrh připravila naše interiérová designérka Květa Havrdová

Kontaktní formulář

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.